Hőség, felhő sehol és a meteorológia további felmelegedéssel bíztat. És magas UV sugárzással, amitől bárki - nem egy egyszerű vámpír, egy átlagos ember is - már tíz perc alatt leéghet.
…a pakisztáni ninja kamikaze kerékpáros futárok ehhez képest hosszúnadrágban, magas nyakú pulóverben, kabátban és arc elé kötött sálban közlekednek. Mihez vannak szokva??
Olvastam, hogy némely híresség a háza és a nyaralója/szerelme/szeretője háza között úgy közlekedik, hogy arra a kis időre fel sem öltözik, garázsból-garázsba autózik és a sötétített ablakon úgyse lát be senki.
Irigykedek.
Ez a garázsból-garázsba megoldás nálam is működne, csak valahogy mégse csinálhatom meg:
Kerékpárral járok…
*
Heat, no clouds and the meteorology is promising further warming. And with high UV radiation, which can burn anyone - not just a vampire, but an average person - in ten minutes.
…the Pakistani ninja kamikaze bike couriers, in comparison, ride in long pants, high-necked sweaters, jackets and scarves tied in front of their faces. What are they used to??
I read that some celebrities drive between their house and their summer house/partner's/lover's house without even getting dressed for that short time, driving from garage to garage and no one can see in through the tinted windows anyway.
I envy them.
This garage-to-garage thing would work for me too, but somehow I can't do it:
I ride a bike…
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése